18 Kasım 2013 Pazartesi

MAC Rose Pigment


Bugünkü pigmentimiz de Rose... Tam olarak altın-bakır ışıltılı bir gül pembesi. Rengi inanılmaz çarpıcı ve yapısı Vanilla pigment gibi kremsi değil, simli ve daha katı bi yapısı var.

Rose Pigment by MAC, it is a rose with copper-gold sparkles. It is so stunning but isn't creamy like Vanilla pigment, it has more glittery and a little bi chalky feeling.


Benim bu pigmenti alma sebebim Tanya Burr ' ün geçen yılbaşı yaptığı bir makyaj vidyosudur. Çok bronz-pembe ışıltılı bir tenle, sadece göz kapağında Rose Pigment ve çok ince bir eyelinerla kullandı ve ben o makyajını o kadar çok beğendim ki ertesi gün MAC' e koşup bu pigmenti aldım.

Tanya Burr made a christmas makeup tutorial last year and she used this pigment in her whole eyelid with a little eyeliner.Her skin was so bronzey and glowy and i adore that look so the other day i went to a MAC store to buy it.


Pembesi oldukça koyu bu yüzden açık tende biraz fazla duruyor. Ben bunu aldığımdan beri hep Tanya' nın kullandığı şekilde bronz tenle kullanıyorum. Bikeresinde onun aksine gözün altına da sürdüm pek beğenmedim. Sadece göz kapağının üstünde çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. BURAYA tıklayarak o meşhur vidyoya gidebilirsiniz. Bakalım sizde benim kadar beğenecek misiniz :)

It is a rose color that very vibrant so i think it is a little too much on pale skin. I only use it like Tanya does in her video. You can click HERE to watch that video.Sol tarafta yoğun uygulanmış, sağ tarafta ise dağıtılmış halini görebilirsiniz. Yedirildiğinde o parçacıklar tamamen cilde yapışıyor.

On the left you can see the heavy swatch, on the right i blended it. Once you blended those chalky particles are gone and it is more clear.Beğendiniz mi?

1 yorum: